פתח תפריט
 
אלום זהב >פרופיל חברה >

אודות אלום זהב

 

חברת אלום זהב חברתנו מתמחה בכל סוגי עבודות האלומיניום, ייצור והתקנת חלונות בלגיים,דלתות,תריסים, מוצרי הצללה, קירות מסך, רשתות ועוד.
אלום זהב הינה מתקין מורשה מטעם קליל. חברתנו עובדת בעיקר עם לקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ.

 

חלונות אלומיניום - שלל סגנונות

 

חלונות אלומיניום בעיצוב בלגי מתאפיינים במראה עתיק ובמסגרות בצבע ברזל; חלונות אלומיניום בעיצוב קלאסי, מתאימים בעיקר לחלונות בגודל בינוני בחדרי מדרגות ובמבנים ציבוריים, חלונות אלומיניום בעיצוב מינימאלי, מתאימים יותר לבתים פרטיים בהם החלונות בגודל בינוני, וחלונות אלומיניום בעיצוב אורבאני משמשים בבתי מגורים ובמשרדים, והם גדולים מעט משאר החלונות הקיימים. חלונות אלומיניום יכולים להיות בעלי מנגנונים שונים כגון פתיחה, כנפיים והזזה. סוג המנגנון נבחר בהתאם לייעוד המבנה (משרד, מגורים) ובהתאם למגבלות שטח המבנה, סגנון המסגרת והגודל שלה.

אלום זהב

 

 

 

 

חלונות אלומיניום - עיצוב לכל דבר

 

החלונות בבתי המגורים, המשרדים והחנויות כיום מוסיפים נדבך עיצובי נוסף למבנה. מבנים עם חלונות גדולים ומעוצבים תמיד נראים מוארים יותר, מזמינים יותר, פתוחים יותר. האלומיניום, מלבד היותו חומר גלם נפוץ בתעשיית הרכב, התעופה והבנייה, משמש, בעשורים האחרונים, גם לנדבך עיצובי נוסף בבית – החלונות. חלונות מאלומיניום מגיעים בשלל צבעים, צורות וגדלים, אשר לא רק הופכים את החלונות שבביתך לעמידים, אלא גם מוסיפים לפן העיצובי של המבנה.
 
המגוון הגדול של העיצובים של חלונות אלומיניום ניתן להציע מאפשר לכל מבנה לעצב את סביבת המחייה או העבודה שלו בהתאם לצרכיו, וליצור את התדמית הרצויה – חום, ביתיות, מקצועיות או רשמיות. בחברות המתמחות בתחום עיצוב החלונות ישנם דגמים רבים המוצעים לציבור הרחב, שההבדלים ביניהם הם בפרופיל האלומיניום, כלומר – יצירת שבלונה של מסגרת האלומיניום, עד לעיצוב הסופי של מסגרת החלון.

 

חלונות אלומיניום - שימוש וטכניקה

 

בעבר הרחוק, כשאנשים עוד חיו בבקתות קטנות ובבתים הבנויים מחומרים זמניים ולא יציבים (בוץ, קש, אוהלים מעורות), החלונות היו פתחים קטנים בקירות או בדפנות הבית, אולם פתחים אלו לא הגנו על הבתים מפני הקור, הגשם, השלג, הרוחות והאבק. עם הזמן התפתחה מטרת החלונות בבית והחלו לבנות חלונות מעץ. אולם השימוש בחלונות מאלומיניום ומזכוכית החל רק עם התפתחות בניית הבתים הפרטיים, ובהמשך בנייני המגורים ובנייני המשרדים, בהם היה צורך בייצור המוני, נוח, עמיד, וכמובן עיצוב שמתאים לסביבה בה נמצא החלון.
 
השימוש בחלונות אלומיניום החל בשנות ה-60 לערך, אז החלה בנייה מואצת של בנייני מגורים ובנייני משרדים גבוהים, אולם אז ההיצע לעיצוב חלונות האלומיניום היה נמוך בהרבה מההיצע כיום, הן מבחינת הצבע, הצורה והגודל. עם השנים התפתחה טכניקת העיצוב עבור חלונות האלומיניום עד למצב הקיים כיום, בו חלונות אלומיניום הפכו לסטנדרט בסיסי בעיצוב בניינים, בתים פרטיים וחנויות.

אלום זהב - עבודות אלומיניום   |   כתובת: זרזיר   |   טלפון משרד: 04-8573959, נייד: 052-8847420, נייד: 0528885017   |   פקס: 04-8752771   |   דוא"ל: office@alumzahav.com   |   שעות עבודה: ימים א - ה: 8:00-18:00

הפעל נגישות

בניית אתרים